Обрати апартаменти
Новий Поділ
(044) 498 00 27Зворотний зв`язок
Меню
foto

Комерційна нерухомість

Щоб мешканці Нового Подолу могли жити, працювати, відпочивати та мріяти, ми створюємо найкомфортніші умови у нашому районі. Ми продумуємо кожне планування апартаментів, наповнюємо суспільний простір різноманітними функціями та, головне, заздалегідь проєктуємо комерційні приміщення для об’єктів інфраструктури.

foto

Ми хочемо, щоб у Новому Подолі мешканцям не потрібно було їхати за його межі, щоб сходити на шопінг, смачно поїсти в ресторані чи отримати своєчасну медичну допомогу від фахівців. Тому ми створюємо поліфункціональний район та всі умови для роботи бізнесу.

Якщо ви шукаєте комерційне приміщення під інвестицію або для роботи своєї компанії, Новий Поділ стане ідеальною локацією для цього. Обираєте нерухомість для купівлі або комерційне приміщення в оренду? Запропонуємо вам найкраще планування та найкращі умови.

Офіси

Про офіс на березі Дніпра мріє майже не кожна компанія. Щодня працювати з мальовничим видом на воду, мати можливість відволіктись від роботи, прогулятися набережною та подихати свіжим повітрям — те, що привертає увагу власників компанії. А тепер уявіть, що у вашому офісі є тераса на даху. Ідеальне місце не тільки для перерви, а й роботи. Тут точно з’являтимуться найкращі ідеї.

У Новому Подолі передбачені саме такі офіси — суперсучасні, з різноманітними плануваннями, терасами на даху та крутим видом на Дніпро. Разом із комерційною нерухомістю офісні приміщення займатимуть близько 91 800 м² нашого поліфункціонального району.

foto
Торгівля

Одна зі складових комерційної нерухомості Нового Подолу — торговельні приміщення. Враховуючи загальну площу забудову, кількість мешканців, офісних працівників і просто відвідувачів району, магазини та бутіки, які відкриються на його території, користуватимуться неабияким попитом.

Ми знаємо, що потрібно для успішної роботи торговельних точок, тож заздалегідь проєктуємо приміщення з великими вітринами, зручним розташуванням, окремими та безбар’єрними входами. Для нас важливо забезпечити мешканців і гостей району необхідними товарами, а бутіки та магазини — належним попитом.

foto
Ресторани

Розташування біля Дніпра — головна особливість Нового Подолу. Ми хочемо не тільки повернути киянам і гостям міста доступ до води, а й перетворити набережну на суперсучасний простір з пляжем, концертним майданчиком просто неба, біговими та велодоріжками, скейт-парком, станціями для човнів і пунктом прокатів каяків.

Але особливе місце в переліку об’єктів інфраструктури займатимуть кафе та ресторани. У Новому Подолі вони стануть одним з найпопулярніших місць для відпочинку. З усіх закладів відкриватиметься вид на Дніпро, тож, звичайно, ми передбачили можливість створення літніх майданчиків біля води.

foto
Медицина

Ми знаємо, наскільки важливо мати поруч з будинком аптеку, клініку чи стоматологічний кабінет, тож частину комерційних приміщень ми відвели під медичні заклади. У разі необхідності мешканці Нового Подолу можуть звернутися до кваліфікованих фахівців. Ще на етапі проєктування ми враховуємо специфіку майбутнього закладу, тож, якщо ви шукаєте приміщення, планування якого відповідати запитам вашого медичного закладу, допоможемо підібрати нерухомість у Новому Подолі.

Всю інформацію щодо умов придбання та оренди комерційної нерухомості ви можете дізнатись, звернувшись до відділу продажу.

foto