Обрати апартаменти
Новий Поділ
(044) 498 00 27Зворотний зв`язок
Меню
14.07 2021

Продаж апартаментів у Новому Подолі розпочато!

foto

Проєкт, який має символічну назву та дуже амбітну мету — перетворити занедбану промислову зону в центрі міста у прогресивний mixed-use район з квартальною забудовою, доступом до Дніпра, чистою набережною та сучасними громадським простором. Це Новий Поділ.

Сьогодні ми розпочинаємо його історію та відкриваємо продаж апартаментів у першій черзі. Всі, хто слідкував за анонсами та чекав на старт проєкту, вже можуть переглянути планування на сайті та одними із перших придбати апартаменти біля Дніпра.

foto

Новий Поділ розташований в центрі Києва поблизу історичних кварталів старого Подолу на Набережно-Хрещатицькій вулиці, 14. Саме тут ми будуємо район, який стане органічним продовженням Подолу та його невід’ємною частиною. На березі Дніпра з’являться житлові будинки, зручна міська і бізнес-інфраструктура та суперсучасна набережна, яка буде відкрита для всіх киян і гостей міста.

Новий Поділ складається з 7 кварталів з середньою висотністю у 8 і 9 поверхів. Загальна площа житлової нерухомості становить 115 500 м². Офісні та комерційні приміщення займають 91 800 м².

У районі передбачена вся необхідна інфраструктура для життя, роботи та відпочинку. Тут знаходитимуться коворкінги, сервісні центри, магазини, ресторани та офіси з терасами, з яких відкриватиметься вид на Дніпро. В одному з будинків буде розташований Культурний центр, де проходитимуть різні культурні події. Також у Новому Подолі передбачений концертний простір просто неба.

Всередині кожного кварталу запроєктовані зелені двори без автівок, тож окрім набережної та суспільних просторів, мешканці матимуть ще одне місце для комфортного відпочинку.

foto

Працюючи над проєктом благоустрою набережної Нового Подолу, ми враховували провідний досвід Амстердама, Стокгольма, Копенгагена та інших європейських міст, розташованих біля води. Ми хочемо, щоб простір біля Дніпра став головним місцем сили, місцем зустрічей та відпочинку наших мешканців і гостей району. Тому вздовж всієї набережної ми посадимо різні лугові трави, кущі та дерева, зробимо спуск до води у вигляді амфітеатру, облаштуємо бігові доріжки, тенісні корти, баскетбольний майданчик і футбольне поле. Також на набережній знаходитиметься єдиний у центрі Києва міський пляж. Тут ми побудуємо причали для яхт, станції з човнами та байдарками. Символами набережної, помітними здалеку, стануть два відреставрованих портових крани.

Перша черга Нового Подолу складатиметься з двох 8-поверхових будинків, які вміщують 97 апартаментів площею від 33 м² до 247 м². Серед планувань є як однорівневі, так і дво- та трирівневі апартаменти з виходом на власну терасу.

Якщо ви хочете жити та відпочивати біля Дніпра, щодня насолоджуватися його видом, їздити на роботу та з роботи на катері по річці або на велосипеді по набережній, тоді Новий Поділ створений для вас. Завітайте до нашого відділу продажу за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3. Наші менеджери розкажуть вам усе про проєкт, планування та умови купівлі апартаментів.

Схожі новини