Обрати апартаменти
Новий Поділ
(044) 498 00 27Зворотний зв`язок
Меню
31.08 2021

Все для життя, спорту, відпочинку та роботи: про особливості внутрішньої інфраструктури Нового Подолу

foto

Пробіжка вздовж набережної у компанії улюблених треків чи баскетбол у компанії друзів, що живуть по сусідству. Відпочинок біля води на міському пляжі чи відпочинок на воді у човні, який можна взяти напрокат у своєму районі. Який би варіант для дозвілля ви не обрали — у Новому Подолі буде вся необхідна інфраструктура для цього.

Для життя, роботи, відпочинку та спорту — саме за таким принципом ми розробляли наповнення району. І розташування поряд з Дніпром мало для нас ключове значення. Ми хочемо, щоб не тільки мешканці Нового Подолу, а й всі охочі могли відпочивати біля річки, прогулюватися тут, займатися спортом та працювати.

Інфраструктура для життя

Обираючи апартаменти у Новому Подолі, вам не потрібно залишати свій район, щоб сходити на шопінг, у ресторан і кафе, відвести дитину до садочку чи школи. У кожному кварталі ми передбачили комерційні приміщення, де працюватимуть сервісні центри, магазини та заклади харчування. Відвідувати культурні події мешканці будуть у Культурному центрі на березі Дніпра.

Інфраструктура для роботи

Коли офіс знаходиться за 5 хвилин пішки від дому, ніякі затори та запізнення не страшні. У Новому Подолі ми передбачили цілий офісний кластер — різні за конфігурацією приміщення, особливістю яких стануть просторі тераси з видом на Дніпро. Тут можна дихати свіжим повітрям у перервах між роботою, а влітку можна й зовсім облаштувати на них своє робоче місце.

Насичена внутрішня інфраструктура буде перевагою не тільки для мешканців Нового Подолу, а й для працівників офісів. На обід можна сходити до кафе або купити чогось смачненького to gо та посидіти на набережній.

Інфраструктура для дітей

Маленькі мешканці дошкільного віку зможуть відвідувати один з двох садиків, які працюватимуть у Новому Подолі. Для дітей старше у районі відкриється школа.

Грати у футбол і баскетбол, кататися на скейті та велосипеді можна на спеціальних майданчиках на бульварі. Окремі дитячі майданчики знаходитимуть у дворі кварталів. Вони будуть закриті від автівок та будуть оснащені камерами відеоспостереження. Відпускаючи дитину погратися з друзями, ви можете не хвилюватися про його безпеку.

Для дозвілля маленьких мешканців також будуть організовані дитячі секції на базі Культурного Центру.

Набережна

Місце сили не лише Подолу, а всього Києва — набережна Нового Подолу. Її довжина складатиме 1 кілометр. Для визначення оптимальної ширини у 30 метрів архітектори студії Architectural Prescription орієнтувалися на світові приклади будівництва суспільних просторів біля води у Цюріху, Парижі, Кельні, Копенгагені.

На набережній Нового Подолу ми облаштуємо міський пляж, де можна відпочивати біля води, зробимо причали для яхт та інших видів водного транспорту, а також побудуємо станції прокату човнів і байдарок. Поряд з пляжем знаходитиметься амфітеатр — спеціальна зона для сидіння, яка сходами спускатиметься до Дніпра та стане окрасою набережної.

Поєднання зелені та води — наше найулюбленіше, тож набережна Нового Подолу матиме багату рослинність. Ми висадимо десятки різних лугових трав, кущів і дерев.

Набережна завжди буде відкрита для всіх киян і гостей міста. Якщо зараз вийти до Дніпра досить складно, а подекуди це є справжнім челенджем, у Новому Подолі ми хочемо це виправити. Ми продумали виходи на набережну між кварталами, тому мешканцям та гостям району не доведеться долати довгий шлях, щоб відпочити біля води.

Бульвар

Бульвар проходитиме вздовж набережної та вулиці Набережно-Лугова. Це місце для піших прогулянок, катання на велосипеді та занять спортом. На бульварі ми облаштуємо бігові доріжки, тенісні корти, скейт-парк, баскетбольний майданчик і футбольне поле. Тут можуть проходити музичні події, міські фестивалі та фестивалі їжі. Також ми створимо місця для спокійного відпочинку — рекреаційні зони з лавками для сидіння.

Більше інформації ви можете дізнатися у відділі продажу за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3. Завітайте до нас, щоб ознайомитися з плануванням та особливостями Нового Подолу.

Схожі новини