Обрати апартаменти
Новий Поділ
(044) 498 00 27Зворотний зв`язок
Меню
foto

Технічні характеристики апартаментів

При купівлі апартаментів важливо отримати максимум інформації про майбутнє помешкання. Яка товщина стін? З якої цегли закладені міжкімнатні перегородки? Які будуть вікна та двері? На ці та інші питання про технічні характеристики апартаментів зібрали відповіді нижче.

foto
Стіни

Всі будинки у Новому Подолі зводяться з використанням монолітно-каркасної технології. Це один з найпоширеніших та найпопулярніших способів будівництва, оскільки дозволяє робити перепланування апартаментів на будь-якому етапі — як у процесі зведення будівлі, так і після його завершення.

Також серед переваг монолітно-каркасної технології — це міцність, довговічність і сейсмостійкість конструкцій. Зовнішні стіни закладаються повнотілою керамічною цеглою 1NF М100. Вона має волого- та морозостійкі якості, а маркування “М100” вказує на міцність матеріалу. 1 см² цегли витримує навантаження до 100 кг.

Для оздоблення зовнішніх стін обрані вентильовані фасади з мінераловатним утеплювачем, якість якого відповідає теплотехнічному розрахунку.

Для внутрішніх стін використовуватиметься армована кладка товщиною 250 мм з керамічного блоку, а для внутрішніх міжкімнатних стін — також керамоблок, але меншою товщиною — 100 мм. Після введення будинку в експлуатацію апартаменти здаються без оздоблення стін штукатуркою.

Вікна

Щоб взимку у будинках зберігалося тепло, а влітку — прохолода, вікна у апартаментах та вітражі у комерційних приміщеннях будуть виконані зі світлопрозорих конструкцій з алюмінієвого профілю та енергозберігаючих склопакетів.

Двері

Ми піклуємося про безпеку мешканців Нового Подолу, тому у всіх апартаментах будуть встановлені вогнетривкі вхідні двері.

foto foto
Стеля

Висота стель — 2,7-3,3 м.

Детальніше про апартаменти у Новому Подолі ви можете дізнатися у менеджерів відділу продажу. Завітайте до нас за адресою: вул. Набережно-рибальська дорога, 3. Також телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

foto
foto foto